Komentarze

14 myśli nt. „Komentarze

 1. Ania

  Plisy jakościowo bardzo dobre. Prezentują się pięknie w oknie i są niezmiernie wygodne w użytkowaniu. Dla nich zrezygnowałam z firan i zasłon w całym domu. Czas realizacji zamówienia, montaż oraz kontakt z firmą w pełni expresowy i profesjonalny. Z czystym sumieniem polecam firmę i produkt!

  Odpowiedz
 2. Justyna

  Szybki czas realizacji, rewelacyjny kontakt z firmą. Montaż ekspresowy i w pełni profesjonalny! Same plisy są genialnym rozwiązaniem w mieszkaniu o dużych oknach z ładnym pejzażem, ponieważ dzięki możliwości układania ich z dołu do góry nie zasłaniają całego widoku. Materiały wysokiego gatunku i łatwe w utrzymaniu. Jak dlamnie rewelacja! Szczerze polecam , są bezkonkurencyjni!

   

  Odpowiedz
 3. el Condone

  Idealne rozwiązanie do każdego okna. Firma sprzedająca i montująca godna polecenia. Rzetelnie, szybko i w dobrej cenie.

  Odpowiedz
 4. Mateusz

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z plis. Są świetną dekoracją okna, a przy tym nie zajmują cennej przestrzeni w mieszkaniu 🙂 Świetny i szybki kontakt z firmą przed zamówieniem, ale również po montażu.

  Odpowiedz
 5. Dorota

  Plisy na oknach rewelacja, nadają charakter każdemu pomieszczeniu, wygodne w praktyce, porządne i solidnie wykonane.Bardzo dobry kontakt z firmą, szybka-expresowa realizacja łącznie z montażem. Jestem bardzo zadowolona, zamówiłam na cały dom. POLECAM FIRMĘ KAŻDEMU KTO JESZCZE SIĘ ZASTANAWIA NAD JEJ WYBOREM.

  Odpowiedz
 6. Ania W.

  Jestem zachwycona jakością towaru ale i samą obsługą. Współprace opisałabym w kilku słowach: fachowość, elastyczność, rzetelność, terminowość, staranność.
  GORĄCO POLECAM!!!

  Odpowiedz
 7. Darek

  Bardzo fachowa, kulturalna i miła obsługa. Jakość, moim zdaniem, na najwyższym poziomie, zarówno montażu jak i samych plis. Korzystałem z usług tej firmy w trzech różnych mieszkaniach na przestrzeni roku i stwierdzam, że stale trzymają, ten sam wysoki poziom. Bardzo istotne było dla mnie fachowe doradztwo dotyczące zarówno rodzaju tkaniny jak i kolorystyki – odpowiednich do aranżacji mieszkań. Polecam firmę ze względu na cierpliwość i chęć dogłębnego wytłumaczenia funkcjonalności poszczególnych wersji. Plisy po ponad roku spisują się u mnie idealnie. Nie widzę śladów używania. (Początkowo byłem sceptyczny co do materiału, którego „nie da się wyprać”.)

  Odpowiedz
 8. Gosia

  Profesjonalnie,w terminie,dobrej cenie,bardzo dobry kontakt,świetna prezentacja moskitier na żywo podczas spotkania(nie z ulotki czy katalogu).Moskitiery prezentują się świetnie i są funkcjonalne.Bardzo polecam!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *