Komentarze

14 odpowiedzi do “Komentarze”

 1. Plisy jakościowo bardzo dobre. Prezentują się pięknie w oknie i są niezmiernie wygodne w użytkowaniu. Dla nich zrezygnowałam z firan i zasłon w całym domu. Czas realizacji zamówienia, montaż oraz kontakt z firmą w pełni expresowy i profesjonalny. Z czystym sumieniem polecam firmę i produkt!

 2. Szybki czas realizacji, rewelacyjny kontakt z firmą. Montaż ekspresowy i w pełni profesjonalny! Same plisy są genialnym rozwiązaniem w mieszkaniu o dużych oknach z ładnym pejzażem, ponieważ dzięki możliwości układania ich z dołu do góry nie zasłaniają całego widoku. Materiały wysokiego gatunku i łatwe w utrzymaniu. Jak dlamnie rewelacja! Szczerze polecam , są bezkonkurencyjni!

   

 3. Idealne rozwiązanie do każdego okna. Firma sprzedająca i montująca godna polecenia. Rzetelnie, szybko i w dobrej cenie.

 4. Jesteśmy bardzo zadowoleni z plis. Są świetną dekoracją okna, a przy tym nie zajmują cennej przestrzeni w mieszkaniu 🙂 Świetny i szybki kontakt z firmą przed zamówieniem, ale również po montażu.

 5. Plisy na oknach rewelacja, nadają charakter każdemu pomieszczeniu, wygodne w praktyce, porządne i solidnie wykonane.Bardzo dobry kontakt z firmą, szybka-expresowa realizacja łącznie z montażem. Jestem bardzo zadowolona, zamówiłam na cały dom. POLECAM FIRMĘ KAŻDEMU KTO JESZCZE SIĘ ZASTANAWIA NAD JEJ WYBOREM.

 6. Jestem zachwycona jakością towaru ale i samą obsługą. Współprace opisałabym w kilku słowach: fachowość, elastyczność, rzetelność, terminowość, staranność.
  GORĄCO POLECAM!!!

 7. Bardzo fachowa, kulturalna i miła obsługa. Jakość, moim zdaniem, na najwyższym poziomie, zarówno montażu jak i samych plis. Korzystałem z usług tej firmy w trzech różnych mieszkaniach na przestrzeni roku i stwierdzam, że stale trzymają, ten sam wysoki poziom. Bardzo istotne było dla mnie fachowe doradztwo dotyczące zarówno rodzaju tkaniny jak i kolorystyki – odpowiednich do aranżacji mieszkań. Polecam firmę ze względu na cierpliwość i chęć dogłębnego wytłumaczenia funkcjonalności poszczególnych wersji. Plisy po ponad roku spisują się u mnie idealnie. Nie widzę śladów używania. (Początkowo byłem sceptyczny co do materiału, którego „nie da się wyprać”.)

 8. Profesjonalnie,w terminie,dobrej cenie,bardzo dobry kontakt,świetna prezentacja moskitier na żywo podczas spotkania(nie z ulotki czy katalogu).Moskitiery prezentują się świetnie i są funkcjonalne.Bardzo polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *