Rolety


roleta b1System B1 – kaseta i prowadnice wykonane z aluminium. Dostępne kolory: biały, brązowy, srebrny, mahoń, dąb, jasny dąb, wiśnia, ciemny orzech. Roleta przyszybowa kaseta mocowana wkętami do listwy przyszybowej prowadnice przyklejane. Istota cecha tego systemu jest wybór kolorów kaset i prowadnic do okien drewnopodobnych.Wykonujemy również rolety w tym systemie DZIEŃ/NOC.


roleta b2System B2 – Roleta przyszybowa kaseta i prowadnice przyklejane w świetle szyby przy użyciu profilu przystawkowego. Dostępne kolory: biały, brązowy, srebrny, mahoń, dąb, jasny dąb, wiśnia, ciemny orzech.

 

 


roleta b3

System B3 – Roletka w kasecie z prowadnicami wykonana w aluminium może być nawieszana bezinwazyjnie na kwaterę okienną na specjalnych wieszakach aluminium. Nie zabiera światła w oknie, prowadnice są przyklejane. Dostępne kolory: biały, brązowy, srebrny, mahoń, dąb, jasny dąb, wiśnia, ciemny orzech.

 


flatSystem FLAT – roleta w kasecie i prowadnicach aluminiowych. System przeznaczony jest do okien o listwach przyszybowych wyższych niż 20mm. Dzięki wykorzystaniu przestrzeni między szybą a powierzchnią skrzydła kaseta jest wyjątkowo płaska, przez co system jest praktycznie bezkolizyjny przy otwieraniu okna. Dostępny kolor biały.

 


dachowe1Roleta DEKOLUX – to roleta do okien dachowych zaprojektowana z myślą o oknach dachowych typu Fakro, Roto, Velux. Dostępne w kasecie z prowadnicami w kolorze srebrnym i drewnopodobnym. Roleta posiada nowoczesny mechanizm samohamujący, który pozwala na zatrzymanie materiału w dowolnym miejscu.

 


mini1

Roletki mini nawieszane na kwaterę okienną – to niezawodny sposób na zaciemnienie pomieszczeń, dający dodatkową możliwość nowej aranżacji wnętrza. Wykonane są z materiałów ograniczających dostęp promieni słonecznych. Montowane bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych na specjalnych wieszczkach aluminiowych oraz PVC . Roletka MINI to niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny sposób zasłaniania o wielu zaletach, mający możliwość zastosowania na każdym oknie. Atrakcyjna cena.


mini2Roletki mini z żyłką – montowane bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych na specjalnych wieszczkach aluminiowych u góry oraz na dole skrzydła okiennego. Materiał prowadzony jest na sworzniu sczepionym z żyłką która powoduje przyleganie materiału do kwatery okiennej.

 


standardRolety standardowe – przeznaczone są do zamontowana do ściany lub sufitu. To najprostszy w obsłudze produkt w branży osłonowej. Wszechstronność zastosowania i klasyczny wygląd rolety wolno wiszącej sprawiają, że jest ona popularnym wyrobem, dostępnym w wielu wersjach.