Komentarze

20 Replies to “Komentarze”

 1. Plisy jakościowo bardzo dobre. Prezentują się pięknie w oknie i są niezmiernie wygodne w użytkowaniu. Dla nich zrezygnowałam z firan i zasłon w całym domu. Czas realizacji zamówienia, montaż oraz kontakt z firmą w pełni expresowy i profesjonalny. Z czystym sumieniem polecam firmę i produkt!

 2. Szybki czas realizacji, rewelacyjny kontakt z firmą. Montaż ekspresowy i w pełni profesjonalny! Same plisy są genialnym rozwiązaniem w mieszkaniu o dużych oknach z ładnym pejzażem, ponieważ dzięki możliwości układania ich z dołu do góry nie zasłaniają całego widoku. Materiały wysokiego gatunku i łatwe w utrzymaniu. Jak dlamnie rewelacja! Szczerze polecam , są bezkonkurencyjni!

   

 3. Jesteśmy bardzo zadowoleni z plis. Są świetną dekoracją okna, a przy tym nie zajmują cennej przestrzeni w mieszkaniu 🙂 Świetny i szybki kontakt z firmą przed zamówieniem, ale również po montażu.

 4. Plisy na oknach rewelacja, nadają charakter każdemu pomieszczeniu, wygodne w praktyce, porządne i solidnie wykonane.Bardzo dobry kontakt z firmą, szybka-expresowa realizacja łącznie z montażem. Jestem bardzo zadowolona, zamówiłam na cały dom. POLECAM FIRMĘ KAŻDEMU KTO JESZCZE SIĘ ZASTANAWIA NAD JEJ WYBOREM.

 5. Jestem zachwycona jakością towaru ale i samą obsługą. Współprace opisałabym w kilku słowach: fachowość, elastyczność, rzetelność, terminowość, staranność.
  GORĄCO POLECAM!!!

 6. Bardzo fachowa, kulturalna i miła obsługa. Jakość, moim zdaniem, na najwyższym poziomie, zarówno montażu jak i samych plis. Korzystałem z usług tej firmy w trzech różnych mieszkaniach na przestrzeni roku i stwierdzam, że stale trzymają, ten sam wysoki poziom. Bardzo istotne było dla mnie fachowe doradztwo dotyczące zarówno rodzaju tkaniny jak i kolorystyki – odpowiednich do aranżacji mieszkań. Polecam firmę ze względu na cierpliwość i chęć dogłębnego wytłumaczenia funkcjonalności poszczególnych wersji. Plisy po ponad roku spisują się u mnie idealnie. Nie widzę śladów używania. (Początkowo byłem sceptyczny co do materiału, którego „nie da się wyprać”.)

 7. Profesjonalnie,w terminie,dobrej cenie,bardzo dobry kontakt,świetna prezentacja moskitier na żywo podczas spotkania(nie z ulotki czy katalogu).Moskitiery prezentują się świetnie i są funkcjonalne.Bardzo polecam!

 8. Jestem bardzo, bardzo zadowolona! Realizacja zgodnie z ustaleniami, mimo, iż okna nie całkiem typowe. Plisy świetnie się prezentują i mam nadzieję, że spełnią pokładane w nich nadzieje.

 9. Bardzo dobra firma, godna polecenia. Zarówno moskitiera, jak i plisy na okno dachowe spełniają swoje funkcje z powodzeniem. Fachowy kontakt, doradztwo i montaż. Polecam!

 10. Firma w 100% godna polecenia. Wszystkie etapy współpracy od doradztwa przez pomiar, wykonanie i montaż bez najmniejszego zarzutu. Na tle krakowskich firm, które odpowiedziały na moje zapytanie (10), pod kątem ceny druga pozycja, pod kątem różnorodności materiałów zdecydowanie pierwsza pozycja. Cała transakcja przebiegła profesjonalnie i co dla mnie najważniejsze, doradztwo było szczere i nastawione na klienta, nie na wyciągnięcie jak największej kasy, za najdroższe dostępne rozwiązania, które nie były mi potrzebne. Jeszcze raz polecam.

 11. Gorąco polecam usługi Plisy Kraków, gdyż jest to firma bardzo profesjonalna, uczciwa, konkretna.
  Bardzo dobra jakość produktów, jak i solidne wykonanie oraz bardzo sympatyczna obsługa i szybki montaż sprawiają, że klient chętnie wraca!

 12. Wczoraj sympatyczny człowiek p. Rafał zamontował mi moskitierę na okno, jestem bardzo zadowolona. Moskitiera wygląda prześlicznie. Najważniejsze że nic nie wleci i nie wpełza.
  Szczerze polecam firmę p. Katarzyny. Zarówno cena jak i wykonanie super.

  Kraków, dn. 16.04.2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *