Rolety wolnowiszące

mini1Roletki mini nawieszane na kwaterę okienną – to niezawodny sposób na zaciemnienie pomieszczeń, dający dodatkową możliwość nowej aranżacji wnętrza. Wykonane są z materiałów ograniczających dostęp promieni słonecznych. Montowane bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych na specjalnych wieszczkach aluminiowych oraz PVC . Roletka MINI to niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny sposób zasłaniania o wielu zaletach, mający możliwość zastosowania na każdym oknie. Atrakcyjna cena.


mini2Roletki mini z żyłką – montowane bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych na specjalnych wieszczkach aluminiowych u góry oraz na dole skrzydła okiennego. Materiał prowadzony jest na sworzniu sczepionym z żyłką która powoduje przyleganie materiału do kwatery okiennej.

 


standardRolety standardowe – przeznaczone są do zamontowana do ściany lub sufitu. To najprostszy w obsłudze produkt w branży osłonowej. Wszechstronność zastosowania i klasyczny wygląd rolety wolno wiszącej sprawiają, że jest ona popularnym wyrobem, dostępnym w wielu wersjach.

 Szybka wycena lub pomiar